ZÁKLADNÍ INFORMACE


Upozorňujeme na nutnost dodržovat aktuálně platná nařízení Ministerstva zdravotnictví.
Pro osoby do 18 let bude možné na místě využít testování antigenními testy ze slin hrazené ze zdravotního pojištění dle aktuálně platných podmínek pro testování.

26. ročník Burzy středních škol a 2. ročník Burzy pracovních příležitostí

Jedná se o 26. ročník Burzy středních škol a 2. ročník Burzy pracovních příležitostí, které jsou organizovány ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Semily a pod záštitou starostky Města Semily Bc. Leny Mlejnkové. Liberecký kraj každoročně přispívá finanční dotací na svoz žáků ze vzdálených míst semilského okresu. V letošním roce dopravíme na Burzu středních škol žáky okolních základních škol. Burza středních škol od roku 1998 pravidelně probíhala v prostorách bývalé Integrované střední školy Turnov, současné Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov. Škola se významně podílela na její organizaci. Vzhledem k rozšíření akce o Burzu pracovních příležitostí jsme změnili místo konání. Seznam vystavujících středních škol naleznete po kliknutí na tlačítko pod textem.
- zahájení akce v 8:30 hodin
- ukončení akce v 17:00 hodin
- občerstvení pro žáky zajistí Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední odborná škola Turnov

Seznam vystavovatelů

Mapa snadnější orientace:

Akce je určena pro širokou veřejnost - vstupné zdarma
Zvětšená mapa Vám zobrazí možnosti stravování a parkování.
Parkování před KC Golf bude omezeno z důvodu otáčení autobusů. Doporučujeme využít parkovací místa v ulici Ke Stadionu.
V KC Golf bude možnost zakoupení občerstvení ve formě studené kuchyně, další možnosti stravování jsou v okolních restauracích (viz. mapa).
Šatna zajištěna zdarma.