ZÁKLADNÍ INFORMACE

26. ročník Burzy středních škol a 2. ročník Burzy pracovních příležitostí

Jedná se o 26. ročník Burzy středních škol a 2. ročník Burzy pracovních příležitostí, které jsou organizovány ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Semily a pod záštitou starostky Města Semily Bc. Leny Mlejnkové. Liberecký kraj každoročně přispívá finanční dotací na svoz žáků ze vzdálených míst semilského okresu. V letošním roce dopravíme na Burzu středních škol žáky z Harrachova, Rokytnice nad Jizerou, Jablonce nad Jizerou, Jilemnice Harracha a Komenského, Studence a Horní Branné. Burza středních škol od roku 1998 pravidelně probíhala v prostorách bývalé Integrované střední školy Turnov, současné Obchodní akademie, Hotelové školy a Střední odborné školy Turnov. Škola se významně podílela na její organizaci. Vzhledem k rozšíření akce o Burzu pracovních příležitostí jsme změnili místo konání. Seznam vystavujících středních škol, firem a zaměstnavatelů naleznete po kliknutí na tlačítko pod textem.
- zahájení akce v 8:30 hodin
- ukončení akce v 17:00 hodin
- občerstvení pro žáky zajistí Střední škola Lomnice nad Popelkou
- zvětšená mapa Vám zobrazí možnosti stravování a v případě zaplněného parkoviště před Kulturním centrem Golf, p. o. Vás navede na odstavnou plochu v ulici U Stadionu (po levé straně)

Seznam vystavovatelů

Mapa snadnější orientace:

Akce je určena pro širokou veřejnost - vstupné zdarma
Zvětšená mapa Vám zobrazí možnosti stravování a parkování.
V případě zaplněného parkoviště před Kulturním centrem Golf, p. o. doporučujeme využít odstavnou plochu přes říčku Olešku naproti KC Golf u Internátu ISŠ.
Další možnosti parkování je ulice U Stadionu. V KC Golf bude možnost zakoupení občerstvení ve formě studené kuchyně, další možnosti stravování jsou v okolních restauracích (viz. mapa).
Šatna zajištěna zdarma.